Zuhause / LED Drivers / LED75WT5-214-C0350-D
minImg
LED75WT5-214-C0350-D
Thomas Research Products
Produkt-Nr.:
LED75WT5-214-C0350-D
Beschreibung:
LED DRVR CC AC/DC 107-214V 350MA
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -
Voltage - Input (Max) 305VAC
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CE, cURus
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 16.69" L x 1.18" W x 1.02" H (424.0mm x 30.0mm x 26.0mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 350mA
Ratings IP20
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series LED-75W-T5
Power (Watts) 75 W
Type Constant Current
Efficiency 90%
Voltage - Output 107 ~ 214V