Zuhause / LED Drivers / LEG100W-286-C0350
minImg
LEG100W-286-C0350
Thomas Research Products
Produkt-Nr.:
LEG100W-286-C0350
Operating Temperature -
Voltage - Input (Max) 305VAC
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.30" L x 1.80" W x 1.32" H (210.8mm x 45.7mm x 33.5mm)
Product Status Obsolete
Weight 1.627 lbs (738.0 g)
Current - Output (Max) 286mA
Ratings IP66
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 108VAC
Series LEG-100W
Power (Watts) 100 W
Type Constant Current
Efficiency 92%
Voltage - Output 95 ~ 286V