LTO100H10R00JTE3
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
LTO100H10R00JTE3
Hersteller:
Vishay Sfernice
Paket:
TO-247
Beschreibung:
RES 10 OHM 5% 100W TO247-2
Auf Lager : 7
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.976" (24.80mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.620" L x 0.197" W (15.76mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-247
Resistance 10 Ohms
Series LTO 100 H
Power (Watts) 100W