Zuhause / Oscillators / QM2244LEV-25.0M
minImg
QM2244LEV-25.0M
Pletronics, Inc
Produkt-Nr.:
QM2244LEV-25.0M
Hersteller:
Pletronics, Inc
Beschreibung:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS TTL
Auf Lager : 3000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 35mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 35mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Product Status Active
Ratings -
Series PRONTO™ QM22L
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS, TTL
Mfr Pletronics, Inc
Base Resonator Crystal
Frequency 25 MHz