Zuhause / Oscillators / QM4444LEX-100.0M
minImg
QM4444LEX-100.0M
Pletronics, Inc
Produkt-Nr.:
QM4444LEX-100.0M
Beschreibung:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS TTL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 35mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 35mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 100 MHz