Zuhause / Oscillators / QM5545LEX-24.0M
minImg
QM5545LEX-24.0M
Pletronics, Inc
Produkt-Nr.:
QM5545LEX-24.0M
Beschreibung:
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS TTL
Auf Lager : 1000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 35mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 35mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 24 MHz