T16D227K100EZSS
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T16D227K100EZSS
Beschreibung:
CAP TANT 220UF 10% 100V AXIAL
Auf Lager : 6
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.390" Dia x 1.062" L (9.90mm x 26.97mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.2Ohm @ 120Hz
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 220 µF