T18D108K075CZSS
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T18D108K075CZSS
Hersteller:
Vishay Sprague
Beschreibung:
CAP TANT 1000UF 10% 75V AXIAL
Auf Lager : 130
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 75 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm
Series T18
Type Hermetically Sealed
Package / Case Axial, Can
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 1000 µF