T25D226M050CSZ
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T25D226M050CSZ
Hersteller:
Vishay Sprague
Beschreibung:
CAP TANT 22UF 20% 50V SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.299" (7.60mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.335" L x 0.276" W (8.50mm x 7.00mm)
Product Status Obsolete
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm @ 100kHz
Ratings COTS
Series TANTAMOUNT™, T25
Type Hermetically Sealed
Package / Case Nonstandard
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 22 µF