T34A686K075AZ6S
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T34A686K075AZ6S
Hersteller:
Vishay Sprague
Beschreibung:
T34S686K075AA6Z
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 75 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.188" Dia x 0.453" L (4.78mm x 11.51mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 500 Hrs @ 200°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 3Ohm @ 120Hz
Ratings -
Series HI TMP®, T34
Type Hermetically Sealed
Package / Case Axial
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 68 µF