T34D108K075AZ6S
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T34D108K075AZ6S
Hersteller:
Vishay Sprague
Beschreibung:
T34S108K075DA6Z
Auf Lager : 12
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 75 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.375" Dia x 1.062" L (9.53mm x 26.97mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 200°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 700mOhm @ 120Hz
Ratings -
Series HI TMP®, T34
Type Hermetically Sealed
Package / Case Axial
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 1000 µF