T42M2227M025EZA
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T42M2227M025EZA
Hersteller:
Vishay Sprague
Beschreibung:
CAP TANT 220UF 20% 25V SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Manufacturer Size Code M2
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.319" L x 0.276" W (8.10mm x 7.00mm)
Product Status Obsolete
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm @ 100kHz
Ratings COTS
Series TANTAMOUNT™, T42
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 220 µF