T83A105K035EZZL
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T83A105K035EZZL
Hersteller:
Vishay Sprague
Beschreibung:
CAP TANT 1UF 10% 35V 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 6Ohm
Ratings COTS
Series TANTAMOUNT®, T83
Type Molded
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 1 µF