T86C105M050EASL
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T86C105M050EASL
Beschreibung:
CAP TANT 1UF 20% 50V 2312
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code C
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.7Ohm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 1 µF