T86C335M025ESAS
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T86C335M025ESAS
Beschreibung:
CAP TANT 3.3UF 20% 25V 2312
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code C
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.3Ohm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 3.3 µF