T86D107K6R3EBAS
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T86D107K6R3EBAS
Beschreibung:
CAP TANT 100UF 10% 6.3V 2917
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Obsolete
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 700mOhm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 100 µF