T86D225M050ESAS
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T86D225M050ESAS
Beschreibung:
CAP TANT 2.2UF 20% 50V 2917
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Obsolete
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.1Ohm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 2.2 µF