T86D336M010ESAS
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T86D336M010ESAS
Beschreibung:
CAP TANT 33UF 20% 10V 2917
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Obsolete
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 900mOhm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 33 µF