T95S224M035HZAL
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T95S224M035HZAL
Beschreibung:
CAP TANT 0.22UF 20% 35V 1507
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code S
Height - Seated (Max) 0.056" (1.42mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.143" L x 0.072" W (3.63mm x 1.83mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 15Ohm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 0.22 µF