T95Z685M035CZAL
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T95Z685M035CZAL
Beschreibung:
CAP TANT 6.8UF 20% 35V 2910
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code Z
Height - Seated (Max) 0.114" (2.90mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.285" L x 0.104" W (7.24mm x 2.65mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 800mOhm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 6.8 µF