Inventus Power
Produkt-Nr.:
W0812-760
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 8W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Polarization | Positive Center |
| Operating Temperature | - |
| Input Type | Cord |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Form | Desktop (Class I) |
| Output Connector | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Approval Agency | - |
| Input Connector | IEC 320-C14 |
| Size / Dimension | - |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Output (Max) | 670mA |
| Weight | - |
| Series | W08 |
| Power (Watts) | 8 W |
| No Load Power Consumption | - |
| Cord Length | - |
| Region Utilized | North America |
| Efficiency | - |
| Voltage - Output | 12V |
| Mfr | Inventus Power |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |