W3280-10SG-530
Conxall/Switchcraft
Produkt-Nr.:
W3280-10SG-530
Beschreibung:
CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.300" ~ 0.320" (7.62mm ~ 8.13mm)
Backshell Material, Plating Thermoplastic
Insert Material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 600V