W3280-12SG-518
Conxall/Switchcraft
Produkt-Nr.:
W3280-12SG-518
Beschreibung:
CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.180" ~ 0.200" (4.57mm ~ 5.08mm)
Voltage Rating 600V