W5280-11SG-518
Conxall/Switchcraft
Produkt-Nr.:
W5280-11SG-518
Beschreibung:
CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.180" ~ 0.200" (4.57mm ~ 5.08mm)
Voltage Rating 600V