W5280-11SG-521
Conxall/Switchcraft
Produkt-Nr.:
W5280-11SG-521
Beschreibung:
CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.210" ~ 0.230" (5.33mm ~ 5.84mm)
Voltage Rating 600V