UMW
Produkt-Nr.:
XC6206P302PR
Hersteller:
Paket:
SOT-89-3
Charge:
-
Beschreibung:
40DB@(1KHZ) 100MA 240MV@(50MA) F
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.418
$0.418
10
$0.31825
$3.1825
25
$0.2869
$7.1725
100
$0.198265
$19.8265
250
$0.166934
$41.7335
500
$0.135641
$67.8205
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -25°C ~ 80°C |
| PSRR | 40dB (1kHz) |
| Voltage - Input (Max) | 8V |
| Output Type | Fixed |
| Number of Regulators | 1 |
| Current - Output | 100mA |
| Output Configuration | Positive |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-89-3 |
| Control Features | Current Limit |
| Series | XC6206 |
| Package / Case | TO-243AA |
| Protection Features | Over Current, Short Circuit |
| Mfr | UMW |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.24V @ 50mA |
| Package | Tape & Reel (TR) |