UMW
Produkt-Nr.:
XC6219B332MR
Hersteller:
Paket:
SOT-23-5
Charge:
-
Beschreibung:
300MA 40DB@(1KHZ) 280MV@(100MA)
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
3000
$0.100424
$301.272
6000
$0.094335
$566.01
15000
$0.088255
$1323.825
30000
$0.08095
$2428.5
75000
$0.078594
$5894.55
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| PSRR | 40dB (1kHz) |
| Voltage - Input (Max) | 7V |
| Output Type | Fixed |
| Number of Regulators | 1 |
| Current - Output | 300mA |
| Output Configuration | Positive |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Control Features | Current Limit, Enable |
| Series | XC6219 |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Protection Features | Over Current, Short Circuit |
| Mfr | UMW |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.28V @ 100mA |
| Package | Tape & Reel (TR) |