080R275-024000
Orbel Corporation
Produkt-Nr.:
080R275-024000
Hersteller:
Orbel Corporation
Beschreibung:
GASKET FABRIC FOAM RECTANGULAR 0
Auf Lager : 93
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangle
Plating - Thickness -
Material Copper Nylon
Product Status Active
Series ULTRAFLEX™ CONDUCTIVE FOAM
Type Fabric Over Foam
Length 24.000" (609.60mm)
Shelf Life Start -
Mfr Orbel Corporation
Plating Nickel
Height 0.080" (2.03mm)
Shelf Life 24 Months
Package Bulk
Attachment Method Adhesive
Width 0.275" (6.99mm)