111-802EAJ-901
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Produkt-Nr.:
111-802EAJ-901
Beschreibung:
THERMISTOR NTC 8KOHM BEAD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -60°C ~ 300°C
B0/50 -
Resistance Tolerance ±20%
B25/100 -
B Value Tolerance -
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
B25/75 -
Length - Lead Wire 0.38" (9.60mm)
Series 111
Resistance in Ohms @ 25°C 8k