Altech Corporation
Produkt-Nr.:
1200127
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
POLYFLEX CONDUIT NW12 BLK PK=50M
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$76.76
$76.76
5
$71.9625
$359.8125
10
$67.165
$671.65
20
$63.80675
$1276.135
50
$62.3675
$3118.375
100
$60.92825
$6092.825
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Diameter - Inside | 0.480" (12.19mm) |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA6), Nylon 6, Glass Filled |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.618" (15.70mm) |
| Type Attributes | Convoluted, Corrugated |
| Series | POLYFLEX® |
| Type | Wire Loom, Protective Hose |
| Length | 164' (50.00m) |
| Environment Protection | UV Resistant |
| Mfr | Altech Corporation |
| Abrasion Protection | - |
| Features | - |
| Wall Thickness | - |
| Package | Spool |
| Base Product Number | - |
| Heat Protection | Flame Retardant |