1210Y2006P80CFT
Knowles Syfer
Produkt-Nr.:
1210Y2006P80CFT
Beschreibung:
CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 1210
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability, Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.25pF
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.079" (2.00mm)
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 6.8 pF