135D226X9075C6
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
135D226X9075C6
Hersteller:
Vishay Sprague
Beschreibung:
CAP TANT 22UF 10% 75V AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Manufacturer Size Code C
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 75 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.203" Dia x 0.453" L (5.16mm x 11.51mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.1Ohm
Series 135D
Type Hermetically Sealed
Package / Case Axial
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 22 µF