135D477X9030T2
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
135D477X9030T2
Beschreibung:
CAP TANT 470UF 10% 30V AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code T
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 30 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.390" Dia x 0.766" L (9.91mm x 19.46mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.8Ohm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 470 µF