135D687X9008F2
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
135D687X9008F2
Hersteller:
Vishay Sprague
Beschreibung:
CAP TANT 680UF 10% 8V AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Manufacturer Size Code F
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 8 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.296" Dia x 0.641" L (7.52mm x 16.28mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.5Ohm
Series 135D
Type Hermetically Sealed
Package / Case Axial
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 680 µF