1584C6S20
Hammond Manufacturing
Produkt-Nr.:
1584C6S20
Beschreibung:
CORD 12AWG NEMA5-20P - CBL 6.50'
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
1st Connector NEMA 5-20P
Voltage Rating 125VAC
Color Black
Current Rating (Amps) 20A
2nd Connector Cable
Shielding -
Product Status Active
Wire Gauge 12 AWG