Conta-Clip, Inc.
Produkt-Nr.:
15901.2
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SIGNAL CONDITIONER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Input Type | Current, Voltage, Frequency |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Output Range | 22mA, 11V |
| Output Type | Current, Voltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Type | Signal Conditioner |
| Voltage - Supply | 24V |
| Input Range (Additional) | 45 ~ 65Hz |
| Mfr | Conta-Clip, Inc. |
| Isolation | - |
| Features | - |
| Input Range (Current, Voltage) | 10A, 250V |
| Package | Box |