15SUR-32S
JST Sales America Inc.
Produkt-Nr.:
15SUR-32S
Beschreibung:
CONN RCPT 15POS IDC 32AWG TIN
Benutzer handbuch
Number of Rows 1
Number of Positions 15
Color Natural
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Contact Type Female Socket
Row Spacing -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type -
Product Status Active
Wire Gauge 32 AWG
Series SUR
Wire Type Discrete
Mfr JST Sales America Inc.
Pitch 0.031" (0.80mm)