173D226X5015XE3
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
173D226X5015XE3
Beschreibung:
CAP TANT 22UF 5% 15V AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code X
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 15 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 22 µF