173D684X0035VWE3
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
173D684X0035VWE3
Beschreibung:
CAP TANT 0.68UF 20% 35V AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code V
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 0.68 µF