199D105X9035A7B1
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
199D105X9035A7B1
Beschreibung:
CAP TANT 1UF 10% 35V RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.376" (9.61mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.250" (6.35mm)
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.173" Dia (4.40mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Ratings -
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 1 µF