199D225X0035B5B1
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
199D225X0035B5B1
Beschreibung:
CAP TANT 2.2UF 20% 35V RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.125" (3.18mm)
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 2.2 µF