199D226X0025D2V1
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
199D226X0025D2V1
Beschreibung:
CAP TANT 22UF 20% 25V RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.400" (10.16mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.100" (2.54mm)
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.236" Dia (6.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 22 µF