199D684X9050A5V1
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
199D684X9050A5V1
Beschreibung:
CAP TANT 0.68UF 10% 50V RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.125" (3.18mm)
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.173" Dia (4.40mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Ratings -
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 0.68 µF