199D685X9035D5B1E3
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
199D685X9035D5B1E3
Beschreibung:
CAP TANT 6.8UF 10% 35V RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.125" (3.18mm)
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.236" Dia (6.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 6.8 µF