199D685X9035D6V1
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
199D685X9035D6V1
Beschreibung:
CAP TANT 6.8UF 10% 35V RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.498" (12.66mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.236" Dia (6.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 6.8 µF