26B06-BFA018000T
Orbel Corporation
Produkt-Nr.:
26B06-BFA018000T
Hersteller:
Orbel Corporation
Beschreibung:
FINGER STOCK BECU NO SNAG 0.120"
Auf Lager : 46
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape -
Plating - Thickness -
Material -
Product Status Active
Series No Snag
Type Fingerstock
Length 18.000" (457.20mm)
Shelf Life Start -
Mfr Orbel Corporation
Plating Unplated
Height 0.120" (3.05mm)
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Attachment Method Adhesive
Width 0.275" (6.99mm)