Zuhause / Oscillators / 2765E-80.000000MHZ
minImg
2765E-80.000000MHZ
NDK America, Inc.
Produkt-Nr.:
2765E-80.000000MHZ
Hersteller:
NDK America, Inc.
Beschreibung:
XTAL OSC XO 80.0000MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 30µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series 2765E
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr NDK America, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 80 MHz