Zuhause / Speakers / 28A1050-32B0428
minImg
28A1050-32B0428
RDI, Inc.
Produkt-Nr.:
28A1050-32B0428
Hersteller:
RDI, Inc.
Beschreibung:
SPEAKR 32OHM 500MW TOP PORT 90DB
Auf Lager : 720
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 30
Benutzer handbuch
Frequency Range 800 Hz ~ 5.9 kHz
Shape Round
Ingress Protection -
Height - Seated (Max) 0.283" (7.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Power - Rated 500 mW
Technology Magnetic
Frequency - Self Resonant 800Hz
Mfr RDI, Inc.
Material - Cone Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Efficiency - Type Sound Pressure Level (SPL)
Distortion Rating 5% Max @ 1kHZ, 500mW
Efficiency - dBA 90.00
Operating Temperature -25°C ~ 60°C
Termination Wire Leads with Connector
Size / Dimension 1.004" Dia (25.50mm)
Material - Magnet Nd-Fe-B-N35
Series -
Type General Purpose
Power - Max 800 mW
Port Location Top
Package Tray
Impedance 32 Ohms
Efficiency - Testing 100mW/100mm