28C0236-0BS-10
Laird-Signal Integrity Products
Produkt-Nr.:
28C0236-0BS-10
Beschreibung:
FERRITE BEAD 835 OHM AXIAL 1LN
Auf Lager : 12147
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 10mOhm
Impedance @ Frequency 835 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.590" L (6.00mm x 15.00mm)
Height (Max) 0.394" (10.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 28C0236
Package / Case Axial, Radial Bend
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 5A