28C0236-0EW-10
Laird-Signal Integrity Products
Produkt-Nr.:
28C0236-0EW-10
Beschreibung:
FERRITE BEAD 998 OHM RADIAL 1LN
Auf Lager : 102854
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 10mOhm
Impedance @ Frequency 998 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.394" L (6.00mm x 10.00mm)
Height (Max) 0.575" (14.61mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 28
Package / Case Radial
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 5A